Mapa stronyDodaj do ulubionych
O firmieikona

Domtom to łódzka firma działająca w branży ciepłowniczej. Istniejemy na rynku od 2002 roku i w tym czasie zdążyliśmy zrealizować już wiele projektów. Nasze bogate doświadczenie przekłada się na owocną współpracę z wieloma firmami o międzynarodowym zasięgu. W 2004 roku rozpoczęliśmy współpracę z Zespołem Elektrociepłowni w Łodzi, który obecnie funkcjonuje pod nazwą Dalkia Łódź. Ta współpraca to najlepsze świadectwo naszego profesjonalizmu. Zakres naszych usług dotyczy wszelkich prac związanych z budową nowych sieci ciepłowniczych jak i remontowaniem tych już istniejących.

W czasie realizacji powierzonych nam projektów budowy lub remontu sieci ciepłowniczej korzystamy z bogatego doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Dzięki temu dostarczamy Państwu usługi najwyższej jakości oraz gwarancję wieloletniej sprawności wykonanych sieci ciepłowniczych. Do budowy wykorzystujemy materiały najlepszych światowych producentów, które spełniają bardzo restrykcyjne normy unijne i gwarantują wysoką wytrzymałość.

Oczywiście służymy Państwu fachowym doradztwem w zakresie nowych projektów budowy sieci ciepłowniczych. Staramy się spełnić wszystkie Państwa wymagania, oczywiście w granicach możliwości technologicznych. Udzielana przez nas gwarancja obejmuje całodobowy dozór na sieciami ciepłowniczymi i szybką reakcję w przypadku awarii. Prowadzimy również szeroko pojęte przeglądy sieci ciepłowniczych, które pozwalają na uniknięcie poważnej awarii w przyszłości.

Podczas remontów i napraw sieci ciepłowniczych staramy się usprawniać cały system i dopasować go do obecnych standardów oraz wymogów technologicznych. Do pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który gwarantuje szybkie wykonanie zleconych nam zadań.

Prowadzimy także usługi transportowe oraz dajemy Państwo możliwość wynajmu naszego sprzętu na bardzo korzystnych warunkach.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą Domtom to napisz do nas lub zadzwoń. Postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania i sprostać stawianym nam wymaganiom. Kontaktując się z nami otrzymasz możliwość skorzystania z jednych z najlepszych w kraju usług ciepłowniczych w bardzo atrakcyjnej cenie, dopasowanej do krajowych realiów.

Copyright 2013 Domtom
Realizacja: NTGRAPHIQUE